Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 748 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Březnice, okres Zlín

1 550 000 Kč

32 292 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 505 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Štěchovice ev. č. 7, Štěchovice

730 000 Kč

12 167 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Janovice v Podještědí 7, Janovice v Podještědí

5 499 000 Kč

49 991 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Kryry, okres Louny

4 490 000 Kč

27 378 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Přehýšov 72, Přehýšov

5 300 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²

Osvobození, Jihlava

7 490 000 Kč

34 201 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Krňany, okres Benešov

150 000 Kč

7 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
1...307308309...575

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 505 nemovitostí