Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 709 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Mikoláše Alše, Nýřany

4 500 000 Kč

59 211 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 428 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 81 m²Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²

Prodej bytu 4+1 81 m²

Jilemnického 180, Ústí nad Orlicí

4 160 000 Kč

51 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²

Ratibořská 1268/176, Opava - Kateřinky

6 990 000 Kč

52 556 Kč/m2

Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²

Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²

Česká Třebová, okres Ústí nad Orlicí

450 000 Kč

45 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²

Bezvěrov 50, Bezvěrov

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Červený vrch 232, Zastávka

3 830 000 Kč

76 600 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Žďár 102, Žďár

6 300 000 Kč

37 059 Kč/m2

Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Újezd 32, Jestřebí

18 500 000 Kč

70 342 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²

Luční 612, Týnec nad Sázavou

13 474 790 Kč

91 665 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Hromádkova 912, Sezimovo Ústí

7 350 000 Kč

40 608 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
1...312313314...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 428 nemovitostí