Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 901 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Spankov ev. č. 41, Líté

1 590 000 Kč

24 462 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 644 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 500 000 Kč

4 736 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Lipí ev. č. 3, Lipí

4 190 000 Kč

69 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Populární

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Kpt. Kufnera, Nýrsko

3 675 000 Kč

2 990 000 Kč

10 717 Kč/m2

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Vodičkova 149, Počátky

3 690 000 Kč

2 980 000 Kč

32 043 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Populární

Prodej bytu 2+1 79 m²Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²

Prodej bytu 2+1 79 m²

Palachova 493/14, Ústí nad Labem - Klíše

3 224 000 Kč

40 810 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Sány, okres Nymburk

3 244 500 Kč

3 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Děčínská 552/1, Praha 8 - Střížkov

3 900 000 Kč

162 500 Kč/m2

1...111213...291

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 644 nemovitostí