Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 932 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 856 m²Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²

Prodej stavebního pozemku 856 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 950 000 Kč

4 614 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 752 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Horní 107, Hůry

4 700 000 Kč

4 670 000 Kč

48 646 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Populární

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Všechovice 177, Všechovice

2 790 000 Kč

15 081 Kč/m2

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

999 000 Kč

849 000 Kč

30 321 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 939 m²Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²

Prodej stavebního pozemku 939 m²

Kouřim, okres Kolín

3 620 000 Kč

3 520 000 Kč

3 749 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Populární

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Gorazdovo nám., Olomouc

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

80 100 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Zahradní 563, Dobřany

4 499 000 Kč

3 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1943 m²Prodej stavebního pozemku 1943 m²
Prodej stavebního pozemku 1943 m²
Prodej stavebního pozemku 1943 m²

Prodej stavebního pozemku 1943 m²

Příbor, okres Nový Jičín

3 300 000 Kč

1 698 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Populární

Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²

Příbram, okres Příbram

2 750 000 Kč

63 953 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

1...161718...294

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 752 nemovitostí