Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 931 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Břežany, okres Znojmo

4 290 000 Kč

42 475 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 712 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Studený 57, Studený

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²

Vrcovice ev. č. 4, Vrcovice

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

14 875 Kč/m2

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Elišky Přemyslovny 451, Praha - Zbraslav

1 300 000 Kč

92 857 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

5. května 568, Česká Kamenice

3 600 000 Kč

31 034 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Julčín, Úštěk

1 836 900 Kč

13 916 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 38 m²Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²

Prodej bytu 2+1 38 m²

Borová 544/39, Karlovy Vary - Rybáře

2 700 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

nám. 17. listopadu, Karlovy Vary

2 500 000 Kč

75 758 Kč/m2

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

41, Poličná

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

21 732 Kč/m2

1...282930...294

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 712 nemovitostí