Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 930 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Skůry 29, Hobšovice

4 700 000 Kč

38 843 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 708 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Rohozná, okres Svitavy

1 321 000 Kč

1 180 000 Kč

18 154 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 82 m²Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²

Prodej bytu 2+1 82 m²

Sokolovská 243/92, Karlovy Vary - Rybáře

3 985 000 Kč

48 598 Kč/m2

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Praha, okres Praha 6

3 490 000 Kč

112 581 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Dolní Libochová 9, Dolní Libochová

2 090 000 Kč

40 980 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Terezínská, Karlovy Vary

4 210 000 Kč

67 903 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Pohraniční 1224/17, Děčín I-Děčín

2 690 000 Kč

48 036 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej stavebního pozemku 587 m²Prodej stavebního pozemku 587 m²
Prodej stavebního pozemku 587 m²
Prodej stavebního pozemku 587 m²

Prodej stavebního pozemku 587 m²

Lipová, okres Cheb

1 589 000 Kč

2 707 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 35 m²Prodej chaty 35 m²
Prodej chaty 35 m²
Prodej chaty 35 m²

Prodej chaty 35 m²

84, Nemojany

2 290 000 Kč

65 429 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 560 m²Prodej stavebního pozemku 560 m²
Prodej stavebního pozemku 560 m²
Prodej stavebního pozemku 560 m²

Prodej stavebního pozemku 560 m²

Kozojedy, okres Praha-východ

3 900 000 Kč

6 964 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...293031...293

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 708 nemovitostí