Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 924 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

1. máje 627, Chodov

2 100 000 Kč

38 889 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 618 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Kovářov 48, Frymburk

4 900 000 Kč

108 889 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.8

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²

Havlíčkovo náměstí, Jemnice

3 300 000 Kč

15 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Cihelní, Karviná

1 990 000 Kč

35 536 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 100 m², pozemek 115 m²Prodej domu 100 m², pozemek 115 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 115 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 115 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 115 m²

Husova 116, Jemnice

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Za Šumavou 442, Žleby

2 000 000 Kč

40 816 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

229, Nová Lhota

3 210 000 Kč

29 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

1. máje 2900/9, Most

1 749 900 Kč

31 816 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Palackého 49, Chotěboř

3 490 000 Kč

63 455 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

U Stadionu 707, Chrudim III

4 490 000 Kč

64 143 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...303132...293

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 618 nemovitostí