Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 51 mil. Kč

Do 51 mil. Kč

5 612 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Na Návsi, Opatovice

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 021 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Spolková 298/10, Brno - Zábrdovice

4 870 000 Kč

131 622 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²

Újezd ev. č. 112, Albrechtice nad Vltavou

2 999 000 Kč

73 146 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Jelínkova 1893, Sokolov

2 900 000 Kč

52 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 595 000 Kč

63 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Opavská 1128/60, Ostrava - Poruba

3 390 000 Kč

58 448 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Pavla Beneše 750/10, Praha 18 - Letňany

8 690 000 Kč

188 913 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rodov 45, Smiřice

3 950 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Pískařská, Praha

7 850 000 Kč

174 444 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²

Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²

Budyně nad Ohří, okres Litoměřice

1 690 000 Kč

26 406 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
1...297298299...562

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 021 nemovitostí