Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 51 mil. Kč

Do 51 mil. Kč

5 593 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Opavská 1128/60, Ostrava - Poruba

3 390 000 Kč

58 448 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 957 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Pavla Beneše 750/10, Praha 18 - Letňany

8 690 000 Kč

188 913 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rodov 45, Smiřice

3 950 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Pískařská, Praha

7 850 000 Kč

174 444 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²

Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²

Budyně nad Ohří, okres Litoměřice

1 690 000 Kč

26 406 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Skořice 111, Skořice

3 490 000 Kč

21 152 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 470 m²Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²

Prodej stavebního pozemku 470 m²

Holice, okres Pardubice

1 990 000 Kč

4 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

K. H. Borovského 136/15, Most

2 099 900 Kč

38 180 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Krátká 159, Všestary

10 490 000 Kč

69 933 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²

Do Dědiny, Šenov

11 200 000 Kč

101 818 Kč/m2

1...296297298...560

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 957 nemovitostí