Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 51 mil. Kč

Do 51 mil. Kč

5 686 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Hroznětín, okres Karlovy Vary

790 000 Kč

17 955 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 366 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Svojšice 57, Svojšice

2 595 000 Kč

64 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Pod Harfou, Praha

11 900 000 Kč

148 750 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²

Kounice 73, Kounice

8 690 000 Kč

62 071 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Dukelská 1586, Benešov

5 250 000 Kč

93 750 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Černá u Bohdanče, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70.2 m²Prodej bytu 3+1 70.2 m²
Prodej bytu 3+1 70.2 m²
Prodej bytu 3+1 70.2 m²

Prodej bytu 3+1 70.2 m²

Heranova 1545/8, Praha 13 - Stodůlky

8 500 000 Kč

121 083 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Bohutín, okres Příbram

12 990 000 Kč

50 349 Kč/m2

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Bohdašín 64, Bohdašín

2 290 000 Kč

47 708 Kč/m2

1...320321322...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 366 nemovitostí