Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 57 mil. Kč

Do 57 mil. Kč

5 621 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 136 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Teplická, Duchcov

9 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Mánesova, Boskovice

6 500 000 Kč

6 300 000 Kč

76 829 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1004 m²Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Opavská, Velká Polom

4 199 000 Kč

3 999 000 Kč

3 983 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Otakara Kubína 2622/10, Boskovice

7 750 000 Kč

7 600 000 Kč

115 152 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2437 m²Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Za Zbrojnicí, Trutnov

5 900 000 Kč

2 421 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Bydžovského, Duchcov

1 990 000 Kč

39 020 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Luční, Litvínov

1 390 000 Kč

17 821 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Gollové 1289/1, Praha 5 - Hlubočepy

9 422 462 Kč

184 754 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Vilová čtvrť 241, Nové Hrady

4 300 000 Kč

37 391 Kč/m2

1...121122123...563

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 136 nemovitostí