Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 400 mil. Kč

Do 6 400 mil. Kč

5 732 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Pačlavice, okres Kroměříž

4 390 000 Kč

29 267 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 616 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Únanov, okres Znojmo

6 363 000 Kč

5 938 800 Kč

60 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Přílepy 223, Přílepy

3 800 000 Kč

3 550 000 Kč

52 985 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3080 m²Prodej stavebního pozemku 3080 m²
Prodej stavebního pozemku 3080 m²
Prodej stavebního pozemku 3080 m²

Prodej stavebního pozemku 3080 m²

Chocnějovice, okres Mladá Boleslav

4 620 000 Kč

4 220 000 Kč

1 370 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2005 m²Prodej stavebního pozemku 2005 m²
Prodej stavebního pozemku 2005 m²
Prodej stavebního pozemku 2005 m²

Prodej stavebního pozemku 2005 m²

Karolinka, okres Vsetín

2 900 000 Kč

2 600 000 Kč

1 297 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²

Vejprty, okres Chomutov

19 344 000 Kč

21 493 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 94 m²Prodej bytu 2+kk 94 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m²

Prodej bytu 2+kk 94 m²

Zdíkovec 20, Zdíkov

5 461 575 Kč

58 102 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

305, Frýdlant nad Ostravicí

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

81 279 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²

Nový Hrozenkov, okres Vsetín

8 750 000 Kč

7 980 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²

Nový Hrozenkov, okres Vsetín

6 880 000 Kč

6 118 000 Kč

37 534 Kč/m2

1...258259260...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 616 nemovitostí