Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 80 mil. Kč

Do 80 mil. Kč

5 684 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Šimerova 460/7, Plzeň 3 - Doudlevce

3 750 000 Kč

3 450 000 Kč

164 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 359 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 5+kk 123 m²Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²

Prodej bytu 5+kk 123 m²

Klimentov 114, Velká Hleďsebe

4 200 000 Kč

34 146 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Vančurova, Cheb

2 699 900 Kč

56 248 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej chalupy, pozemek 476 m²Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Zelená, Struhařov, Struhařov

5 390 000 Kč

Populární

Prodej stavebního pozemku 712 m²Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²

Prodej stavebního pozemku 712 m²

58, Milínov

2 495 000 Kč

3 504 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Žichlice 51, Hromnice

3 500 000 Kč

38 889 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

U Leskavy, Brno

8 500 000 Kč

166 667 Kč/m2

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Praha 16, Praha

17 500 000 Kč

15 200 000 Kč

15 200 Kč/m2

1...456...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 359 nemovitostí