Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 80 mil. Kč

Do 80 mil. Kč

5 692 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

12 490 000 Kč

105 847 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 407 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Lomená, Karlovy Vary

4 650 000 Kč

4 480 000 Kč

73 443 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

63 492 Kč/m2

Populární

Prodej atypického bytu 240 m²Prodej atypického bytu 240 m²
Prodej atypického bytu 240 m²
Prodej atypického bytu 240 m²

Prodej atypického bytu 240 m²

Vřesová, Praha

25 890 000 Kč

23 350 000 Kč

97 292 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1254 m²Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Na Výsluní, Chlumčany

5 505 000 Kč

5 000 000 Kč

3 987 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 14457 m²Prodej stavebního pozemku 14457 m²
Prodej stavebního pozemku 14457 m²
Prodej stavebního pozemku 14457 m²

Prodej stavebního pozemku 14457 m²

Kluky, okres Mladá Boleslav

14 400 000 Kč

996 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Dubský a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Life
Realitní makléř: Martin Dubský a tým

Martin Dubský a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Life

Populární

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Václava Košaře 60/28, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 490 000 Kč

66 029 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Terronská 583/13, Praha 6 - Bubeneč

13 490 000 Kč

148 242 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

U Pramene, Trutnov

3 630 000 Kč

60 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

Krátká, Milovice

3 490 000 Kč

75 870 Kč/m2

1...678...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 407 nemovitostí