Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 80 mil. Kč

Do 80 mil. Kč

5 691 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

U Splavu 2867/1, Břeclav

3 100 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 409 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²

Vrchoslavská 40/12, Novosedlice

4 499 000 Kč

35 992 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Lhotka ev. č. 52, Lhotka

3 600 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Stříbrné Hory 46, Nalžovské Hory

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Polní, Vejprnice, Vejprnice

4 875 000 Kč

7 500 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Těrlicko, okres Karviná

2 520 000 Kč

1 790 000 Kč

1 790 Kč/m2

Populární

Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²

Bohdíkov, okres Šumperk

6 190 000 Kč

35 371 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej stavebního pozemku 2822 m²Prodej stavebního pozemku 2822 m²
Prodej stavebního pozemku 2822 m²
Prodej stavebního pozemku 2822 m²

Prodej stavebního pozemku 2822 m²

Stašov, okres Svitavy

990 000 Kč

351 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Populární

Prodej bytu 1+kk 81 m²Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²

Prodej bytu 1+kk 81 m²

Pelušková, Kyje, Praha

7 790 000 Kč

6 950 000 Kč

85 802 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
1...789...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 409 nemovitostí