Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 80 mil. Kč

Do 80 mil. Kč

5 705 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Fibichova 641/1, Karlovy Vary - Stará Role

2 449 000 Kč

128 895 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 440 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

12 490 000 Kč

105 847 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Lhotka ev. č. 52, Lhotka

3 600 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²

Dobrovského, Modřice

10 990 000 Kč

122 111 Kč/m2

Populární

Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²

K Jezeru 197/13, Ostrava - Výškovice

6 500 000 Kč

44 828 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Populární

Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²

Něchov 22, Trhové Sviny

2 890 000 Kč

34 819 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Populární

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Terronská 583/13, Praha 6 - Bubeneč

13 490 000 Kč

148 242 Kč/m2

Populární

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Ublo, okres Zlín

7 490 000 Kč

24 967 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

U Splavu 2870/4, Břeclav

4 350 000 Kč

58 000 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1048 m²Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 520 Kč

2 990 Kč/m2

1...8910...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 440 nemovitostí