Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 719 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 463 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

K Ráji, Plzeň

1 490 000 Kč

67 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Javorová 1130, Buštěhrad

12 450 000 Kč

107 328 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Mošnerova, Olomouc

9 200 000 Kč

113 580 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Březinova 1039/5, Ostrava - Zábřeh

4 990 000 Kč

4 700 000 Kč

77 049 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Populární

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Spankov ev. č. 41, Líté

1 590 000 Kč

24 462 Kč/m2

Populární

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²

Za kovárnou 375/18, Praha - Dolní Měcholupy

26 900 000 Kč

126 887 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Kounická, Praha

15 960 000 Kč

140 000 Kč/m2

1...171819...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 463 nemovitostí