Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 674 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Vysoké Mýto, okres Ústí nad Orlicí

6 900 000 Kč

49 640 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 278 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 92 m²Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²

Prodej bytu 3+1 92 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

16 649 000 Kč

180 967 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Doubek, okres Praha-východ

17 990 000 Kč

57 660 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Letecká 936/4, Ostrava - Hrabůvka

3 950 000 Kč

70 536 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+kk 140 m²Prodej bytu 3+kk 140 m²
Prodej bytu 3+kk 140 m²
Prodej bytu 3+kk 140 m²

Prodej bytu 3+kk 140 m²

Žižkova 1153/9, Mikulov

9 360 000 Kč

8 860 000 Kč

63 286 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Sokolská 699/11, Podivín

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Horní Vršava VII, Zlín

8 977 000 Kč

61 486 Kč/m2

Realitní makléř: David Kašný
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: David Kašný

David Kašný

Realitní kancelář: Dáme domov

Populární

Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Albrechtická 411/7, Most

3 300 000 Kč

3 090 000 Kč

37 683 Kč/m2

Populární

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Slatinská 56/57, Brno - Židenice

21 550 000 Kč

68 631 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 119 m²Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²

Prodej bytu 3+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 054 735 Kč

160 124 Kč/m2

123...568

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 278 nemovitostí