Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 690 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 119 m²Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²

Prodej bytu 3+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 054 735 Kč

160 124 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 405 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Horní Vršava VII, Zlín

8 977 000 Kč

61 486 Kč/m2

Realitní makléř: David Kašný
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: David Kašný

David Kašný

Realitní kancelář: Dáme domov

Populární

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Polní 905, Liberec

5 072 300 Kč

4 922 349 Kč

120 057 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 4920 m²Prodej stavebního pozemku 4920 m²
Prodej stavebního pozemku 4920 m²
Prodej stavebního pozemku 4920 m²

Prodej stavebního pozemku 4920 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

22 140 000 Kč

4 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Hradební, Cheb

7 867 000 Kč

103 513 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

Nová Paka, Jičín

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Sokolská 699/11, Podivín

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 74 m²Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²

Prodej bytu 2+1 74 m²

Lesní, Františkovy Lázně

4 999 000 Kč

4 499 000 Kč

60 797 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Populární

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Chýně, okres Praha-západ

7 830 000 Kč

12 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej stavebního pozemku 10095 m²Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Hranice u Nových Hradů

1 700 000 Kč

168 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
1234...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 405 nemovitostí