Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 700 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Struhaře 28, Spálené Poříčí

8 050 000 Kč

35 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 413 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Praha, okres Praha 7

18 750 000 Kč

206 044 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 680 m²Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²

Prodej stavebního pozemku 680 m²

Nová Ves pod Pleší

2 500 000 Kč

3 676 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 2685 m²Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 380 000 Kč

4 980 000 Kč

1 855 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Populární

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Hrnčířská 572/4, Brno - Ponava

9 300 000 Kč

129 167 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Cholevova, Ostrava

3 100 000 Kč

73 810 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Bolatice, okres Opava

6 500 000 Kč

65 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 290 000 Kč

165 682 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Nedvězská 2225/6, Praha 10 - Strašnice

6 950 000 Kč

178 205 Kč/m2

1...202122...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 413 nemovitostí