Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 659 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 20723 m²Prodej stavebního pozemku 20723 m²
Prodej stavebního pozemku 20723 m²
Prodej stavebního pozemku 20723 m²

Prodej stavebního pozemku 20723 m²

Mikulovice, okres Znojmo

7 253 050 Kč

4 500 000 Kč

217 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 412 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Klučenice 35, Klučenice

7 200 000 Kč

37 895 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners

Populární

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Hartigova 1185/102, Praha 3 - Žižkov

5 890 000 Kč

203 103 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Gen. Janouška 2822/1, Ostrava - Moravská Ostrava

3 400 000 Kč

48 571 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

U Nemocnice, Frýdek-Místek

2 890 000 Kč

74 103 Kč/m2

Populární

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Dolní 361, Ostrožská Nová Ves

4 550 000 Kč

47 895 Kč/m2

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Sedlec 131, Sedlec

19 300 000 Kč

18 990 000 Kč

128 311 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Sadová 940/51, Karlovy Vary

8 814 750 Kč

7 850 000 Kč

68 261 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malecká 1175, Chrudim IV

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

1...212223...566

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 412 nemovitostí