Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 707 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Janovice v Podještědí 29, Janovice v Podještědí

3 900 000 Kč

2 500 000 Kč

15 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 525 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 651 000 Kč

2 440 000 Kč

22 182 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Mešovice 25, Uherčice

1 960 000 Kč

1 400 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Březník 50, Březník

6 750 000 Kč

25 862 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²

Kobyliská 712/8, Praha - Dolní Chabry

26 900 000 Kč

179 333 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

7 999 999 Kč

36 364 Kč/m2

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Březina, okres Brno-venkov

390 000 Kč

13 929 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+1 71 m²Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²

Prodej bytu 2+1 71 m²

Tomáše ze Štítného 1088/13, Ústí nad Labem - Střekov

2 760 000 Kč

38 873 Kč/m2

1...343536...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 525 nemovitostí