Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 715 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 71 m²Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²

Prodej bytu 2+1 71 m²

Tomáše ze Štítného 1088/13, Ústí nad Labem - Střekov

2 760 000 Kč

38 873 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 561 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Brennerova ev. č. 153, Babice

3 395 000 Kč

50 672 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Provazníkova, Brno

7 800 000 Kč

98 734 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²

Horákov ev. č. 116, Mokrá-Horákov

940 000 Kč

37 600 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Maková 1053, Šestajovice

31 620 000 Kč

98 813 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Pustějov 340, Pustějov

8 970 000 Kč

96 452 Kč/m2

Populární

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Příkopy 117, Horažďovice

2 450 000 Kč

14 162 Kč/m2

Populární

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

7 679 500 Kč

73 841 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Bělehradská 289, Pardubice - Polabiny

5 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...353637...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 561 nemovitostí