Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 739 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prašná, Varnsdorf

7 600 000 Kč

6 950 000 Kč

31 591 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 646 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Volfířov, okres Jindřichův Hradec

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Školská 689/20, Praha 1 - Nové Město

10 990 000 Kč

199 818 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1700 m²Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Čížkrajice, České Budějovice

3 230 000 Kč

1 900 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na úlehli 1257/7, Praha 4 - Michle

6 600 000 Kč

153 488 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Skuhrov, okres Havlíčkův Brod

1 290 000 Kč

1 175 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Pod Nivami, Zlín

11 799 000 Kč

126 871 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Ondřejov ev. č. 51, Pláně

1 150 000 Kč

30 263 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...434445...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 646 nemovitostí