Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 743 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²

Kobylá nad Vidnavkou 155, Kobylá nad Vidnavkou

3 790 000 Kč

20 939 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 530 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jindřicha Plachty, Ústí nad Labem

1 790 000 Kč

27 121 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 037 002 Kč

80 740 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

3 981 241 Kč

90 483 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 846 502 Kč

80 775 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 299 542 Kč

81 123 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Sídliště pionýrů, Úštěk

1 290 000 Kč

32 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Hvozd 70, Hvozd

1 890 000 Kč

51 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Nebužely, okres Mělník

5 990 000 Kč

29 950 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²

Hraběšice ev. č. 9, Hraběšice

2 950 000 Kč

26 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
1...525354...575

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 530 nemovitostí