Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 743 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Olgy Havlové, Praha

15 500 000 Kč

193 750 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 570 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Údlice, okres Chomutov

999 000 Kč

62 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Olomoucká 35, Hlubočky

6 890 000 Kč

68 900 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Družstevní, Cheb, Cheb

3 199 000 Kč

62 725 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Nedbalova, Bukov, Ústí nad Labem

4 400 000 Kč

64 706 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²

Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²

Kolovratova 164, Světlá nad Sázavou

6 454 999 Kč

27 468 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Vála
Realitní kancelář: Matěj Vála - Realitní specialista
Realitní makléř: Matěj Vála

Matěj Vála

Realitní kancelář: Matěj Vála - Realitní specialista
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Poláčkova 3243/16, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 490 000 Kč

59 286 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Jiráskova 1292/118, Moravská Třebová - Předměstí

1 999 000 Kč

55 528 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu, pozemek 234 m²Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²

Prodej domu, pozemek 234 m²

Kojetín III-Kovalovice, Kojetín

1 490 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
1...535455...575

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 570 nemovitostí