Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 735 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Dukelská, Podbořany

16 640 000 Kč

36 978 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 610 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Riegrova, Tišnov

15 999 000 Kč

14 490 000 Kč

93 484 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 399 m²Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²

Prodej domu 399 m²

Dokoupilova 107/3, Ostrava - Stará Bělá

19 990 000 Kč

17 600 000 Kč

44 110 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 738 m²Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²

Prodej stavebního pozemku 738 m²

Lipovec, okres Blansko

3 800 000 Kč

5 149 Kč/m2

Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²
Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²
Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²

Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²

Malé náměstí, Ševětín

11 500 000 Kč

32 857 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4085 m²Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Třebětínská, Letovice

3 271 000 Kč

3 171 000 Kč

776 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2184 m²Prodej stavebního pozemku 2184 m²
Prodej stavebního pozemku 2184 m²
Prodej stavebního pozemku 2184 m²

Prodej stavebního pozemku 2184 m²

Třebětínská, Letovice

2 324 000 Kč

2 175 000 Kč

996 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 998 m²Prodej stavebního pozemku 998 m²
Prodej stavebního pozemku 998 m²
Prodej stavebního pozemku 998 m²

Prodej stavebního pozemku 998 m²

Třeština, okres Šumperk

2 200 000 Kč

1 980 000 Kč

1 984 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 65 m²Prodej bytu 1+kk 65 m²
Prodej bytu 1+kk 65 m²
Prodej bytu 1+kk 65 m²

Prodej bytu 1+kk 65 m²

Pod Kaštany, Český Krumlov

4 500 000 Kč

69 231 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Veselíčko 37, Veselíčko

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

36 184 Kč/m2

1...529530531...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 610 nemovitostí