Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 734 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3984 m²Prodej stavebního pozemku 3984 m²
Prodej stavebního pozemku 3984 m²
Prodej stavebního pozemku 3984 m²

Prodej stavebního pozemku 3984 m²

Železný Brod, okres Jablonec nad Nisou

7 512 000 Kč

1 886 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 626 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 32.2 m²Prodej bytu 1+kk 32.2 m²
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²

Prodej bytu 1+kk 32.2 m²

Poděbradská 1189/62, Praha 9 - Hloubětín

6 950 000 Kč

215 839 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1084 m²Prodej stavebního pozemku 1084 m²
Prodej stavebního pozemku 1084 m²
Prodej stavebního pozemku 1084 m²

Prodej stavebního pozemku 1084 m²

Čejetice, okres Strakonice

1 670 000 Kč

1 541 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²

Dříteč, okres Pardubice

4 950 000 Kč

4 500 000 Kč

67 164 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Alšova, Znojmo

7 900 000 Kč

7 300 000 Kč

51 408 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Polní 905, Liberec

4 910 653 Kč

114 201 Kč/m2

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Jindřichova Hora ev. č. 5, Klenčí pod Čerchovem

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Dukelská, Podbořany

16 640 000 Kč

36 978 Kč/m2

1...528529530...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 626 nemovitostí