Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 627 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 291 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Praha 16, Praha

17 500 000 Kč

15 200 000 Kč

15 200 Kč/m2

Populární

Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 5457 m²

Tatenice, okres Ústí nad Orlicí

5 995 000 Kč

22 795 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA

Populární

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Východní, Michálkovice, Ostrava

2 900 000 Kč

2 700 000 Kč

1 807 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Za Lípou 1621/4, Praha 22 - Uhříněves

10 980 000 Kč

132 289 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Lomená, Karlovy Vary

4 650 000 Kč

4 480 000 Kč

73 443 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

63 492 Kč/m2

1...567...563

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 291 nemovitostí