Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 687 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 1254 m²Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Na Výsluní, Chlumčany

5 505 000 Kč

5 000 000 Kč

3 987 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 349 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 14457 m²Prodej stavebního pozemku 14457 m²
Prodej stavebního pozemku 14457 m²
Prodej stavebního pozemku 14457 m²

Prodej stavebního pozemku 14457 m²

Kluky, okres Mladá Boleslav

14 400 000 Kč

996 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Dubský a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Life
Realitní makléř: Martin Dubský a tým

Martin Dubský a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Life

Populární

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Václava Košaře 60/28, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 490 000 Kč

66 029 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

U Pramene, Trutnov

3 630 000 Kč

60 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

Krátká, Milovice

3 490 000 Kč

75 870 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

U Leskavy, Brno

8 500 000 Kč

166 667 Kč/m2

Populární

Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²

Vrchoslavská 40/12, Novosedlice

4 499 000 Kč

35 992 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

U Splavu 2867/1, Břeclav

3 100 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Polní, Vejprnice, Vejprnice

4 875 000 Kč

7 500 Kč/m2

1...678...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 349 nemovitostí