Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4 471 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Žitavského 568, Praha - Zbraslav

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 325 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2092 m²Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 500 000 Kč

1 195 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Komenského, Šternberk

4 600 000 Kč

67 647 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Újezd u Tišnova 23, Újezd u Tišnova

2 600 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Denisova, Ostrava

5 900 000 Kč

55 660 Kč/m2

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Zřídelní, Havířov

3 100 000 Kč

93 939 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²

Častohostice 59, Častohostice

4 090 000 Kč

38 952 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

1 870 000 Kč

27 910 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: OAK Group
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: OAK Group
1...333435...448

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 325 nemovitostí