Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4 465 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prašná, Varnsdorf

7 600 000 Kč

6 950 000 Kč

31 591 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 341 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Seifertova, Jihlava

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Ivaň 10, Ivaň

1 300 000 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Ondřejov ev. č. 51, Pláně

1 150 000 Kč

30 263 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 58 m²Prodej bytu 1+kk 58 m²
Prodej bytu 1+kk 58 m²
Prodej bytu 1+kk 58 m²

Prodej bytu 1+kk 58 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

8 240 000 Kč

142 069 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Skuhrov, okres Havlíčkův Brod

1 290 000 Kč

1 175 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1700 m²Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Čížkrajice, České Budějovice

3 230 000 Kč

1 900 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²

Hluboš 177, Hluboš

4 700 000 Kč

23 153 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²

Čeperka 125, Chrast

999 000 Kč

16 650 Kč/m2

1...343536...447

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 341 nemovitostí