Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

563 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Ženklava, okres Nový Jičín

1 990 000 Kč

1 961 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 510 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Kamenná, Chomutov

1 792 000 Kč

29 867 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří

1 499 900 Kč

1 399 900 Kč

18 181 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Véska 75, Heřmanice u Oder

1 980 000 Kč

13 200 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Smetanova, Lomnice nad Popelkou

1 999 000 Kč

48 756 Kč/m2

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Blansko - Olešná, okres Blansko

1 390 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Dobrá Voda ev. č. 5, Dobrá Voda

1 060 500 Kč

22 564 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
1...333435...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 510 nemovitostí