Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

563 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Strážov 186, Strážov

1 800 000 Kč

18 947 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 516 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²

Luže, okres Chrudim

2 000 000 Kč

18 182 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Jindřicha Plachty 183, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 250 000 Kč

12 626 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Plavsko, okres Jindřichův Hradec

1 550 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²

Urbinská 140, Český Krumlov - Domoradice

1 349 000 Kč

53 960 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3632 m²Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Lanškroun, okres Ústí nad Orlicí

1 908 900 Kč

526 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Plavy, okres Jablonec nad Nisou

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²

Pelhřimov ev. č. 5302, Pelhřimov

1 699 000 Kč

77 227 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 950 000 Kč

1 799 999 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

1...343536...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 516 nemovitostí