Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

786 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

K. H. Máchy 372, Most

2 799 900 Kč

32 557 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 389 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Přerov, okres Přerov

2 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Sklepní, Hrabětice

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Okružní, Havířov

2 750 000 Kč

40 441 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2148 m²Prodej stavebního pozemku 2148 m²
Prodej stavebního pozemku 2148 m²
Prodej stavebního pozemku 2148 m²

Prodej stavebního pozemku 2148 m²

Spálené, Holčovice

2 700 000 Kč

1 257 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Ciolkovského, Karviná

2 290 000 Kč

38 167 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1138 m²Prodej stavebního pozemku 1138 m²
Prodej stavebního pozemku 1138 m²
Prodej stavebního pozemku 1138 m²

Prodej stavebního pozemku 1138 m²

Číhalín, okres Třebíč

2 190 000 Kč

1 924 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 842 m²Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²

Prodej stavebního pozemku 842 m²

Holedeč, okres Louny

2 200 000 Kč

2 613 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 58 m²Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²

Prodej bytu 3+1 58 m²

Vítězná 424, Žlutice

2 390 000 Kč

41 207 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1575 m²Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Mladé Buky, okres Trutnov

2 362 500 Kč

1 500 Kč/m2

1...222324...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 389 nemovitostí