Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

786 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 51 m²Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²

Prodej bytu 1+1 51 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 700 000 Kč

52 941 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 389 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 87 m², pozemek 743 m²Prodej domu 87 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 87 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 87 m², pozemek 743 m²

Prodej domu 87 m², pozemek 743 m²

Otradov 15, Otradov

2 999 000 Kč

2 499 000 Kč

28 724 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

14. října 1046/1, Teplice - Trnovany

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

2 405 700 Kč

2 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2501 m²Prodej stavebního pozemku 2501 m²
Prodej stavebního pozemku 2501 m²
Prodej stavebního pozemku 2501 m²

Prodej stavebního pozemku 2501 m²

Čerňovice, okres Plzeň-sever

2 400 000 Kč

960 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Archiváře Teplého 149, Malenice

2 590 000 Kč

40 469 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1404 m²Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Újezdec, okres Uherské Hradiště

2 390 000 Kč

1 702 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 100 m²Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²

Prodej bytu 4+1 100 m²

Karoliny Světlé 219/22, Rumburk 1

2 929 000 Kč

29 290 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1615 m²Prodej stavebního pozemku 1615 m²
Prodej stavebního pozemku 1615 m²
Prodej stavebního pozemku 1615 m²

Prodej stavebního pozemku 1615 m²

Buřenice, okres Pelhřimov

2 500 000 Kč

1 548 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 580 m²Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²

Prodej stavebního pozemku 580 m²

Urbáškova, Bučovice

2 850 000 Kč

4 914 Kč/m2

1...232425...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 389 nemovitostí