Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

784 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1738 m²Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Brambory, okres Kutná Hora

2 170 000 Kč

1 249 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 386 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1219 m²Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Pracejovice, okres Strakonice

2 950 000 Kč

2 420 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Kyselka, okres Karlovy Vary

2 450 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1900 m²Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

2 950 000 Kč

1 553 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Bezděkov, okres Pardubice

2 676 000 Kč

4 460 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1475 m²Prodej domu, pozemek 1475 m²
Prodej domu, pozemek 1475 m²
Prodej domu, pozemek 1475 m²

Prodej domu, pozemek 1475 m²

Adolfovice, Bělá pod Pradědem

2 100 000 Kč

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

U Nádraží 263, Rokytnice v Orlických horách

2 590 000 Kč

41 111 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Stanovice, okres Karlovy Vary

2 050 000 Kč

1 355 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7364 m²Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Mařenice, okres Česká Lípa

2 999 999 Kč

407 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1256 m²Prodej stavebního pozemku 1256 m²
Prodej stavebního pozemku 1256 m²
Prodej stavebního pozemku 1256 m²

Prodej stavebního pozemku 1256 m²

Chroustovice, okres Chrudim

2 149 000 Kč

1 711 Kč/m2

1...242526...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 386 nemovitostí