Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 24 mil. Kč

Od 24 mil. Kč

124 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 174 m²Prodej domu 174 m²
Prodej domu 174 m²
Prodej domu 174 m²

Prodej domu 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 693 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 14346 m²Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

24 990 000 Kč

1 742 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

146 988 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 23300 m²Prodej stavebního pozemku 23300 m²
Prodej stavebního pozemku 23300 m²
Prodej stavebního pozemku 23300 m²

Prodej stavebního pozemku 23300 m²

Velvary, okres Kladno

29 125 000 Kč

1 250 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 23124 m²Prodej stavebního pozemku 23124 m²
Prodej stavebního pozemku 23124 m²
Prodej stavebního pozemku 23124 m²

Prodej stavebního pozemku 23124 m²

Velký Beranov, okres Jihlava

31 564 260 Kč

1 365 Kč/m2

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Praha, okres Praha 5

33 990 000 Kč

225 099 Kč/m2

1234...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 693 nemovitostí