Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 495 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Nezvalova, Žďár nad Sázavou 4

4 999 000 Kč

4 699 900 Kč

70 148 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 269 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 175 m²Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²

Prodej domu 175 m²

Polepy, Litoměřice

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

28 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Opočno 35, Opočno

4 990 000 Kč

4 690 000 Kč

21 416 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1034 m²Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Milovice, okres Břeclav

4 030 000 Kč

3 990 000 Kč

3 859 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+1 68.3 m²Prodej bytu 2+1 68.3 m²
Prodej bytu 2+1 68.3 m²
Prodej bytu 2+1 68.3 m²

Prodej bytu 2+1 68.3 m²

Fučíkova, Planá, Planá

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

47 584 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Palachova 870/27, Litoměřice - Předměstí

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

64 355 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Slovenská 2650, Teplice

3 300 000 Kč

3 099 000 Kč

75 585 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 837 m²Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²

Prodej stavebního pozemku 837 m²

Čáslav, okres Kutná Hora

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

4 767 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1953 m²Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²

Prodej stavebního pozemku 1953 m²

U Sadů 207, Hlohovec

4 090 000 Kč

3 150 000 Kč

1 613 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 3127 m²Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Litvínov, okres Most

5 290 000 Kč

4 990 000 Kč

1 596 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
1...323334...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 269 nemovitostí