Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 497 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3127 m²Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Litvínov, okres Most

5 290 000 Kč

4 990 000 Kč

1 596 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 267 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1689 m²Prodej stavebního pozemku 1689 m²
Prodej stavebního pozemku 1689 m²
Prodej stavebního pozemku 1689 m²

Prodej stavebního pozemku 1689 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

3 792 500 Kč

3 349 000 Kč

1 983 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1348 m²Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Žabovřesky, okres České Budějovice

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

2 737 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1036 m²Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Uničov, okres Olomouc

3 097 640 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Pašťalkova 324, Velké Poříčí

5 250 000 Kč

5 000 000 Kč

23 810 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Libočany 178, Libočany

3 250 000 Kč

47 794 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Náměstí 103, Krásno

4 349 000 Kč

3 850 000 Kč

15 400 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kolda
Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Realitní makléř: Lukáš Kolda

Lukáš Kolda

Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Prodej stavebního pozemku 1671 m²Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Jistebník, okres Nový Jičín

4 999 990 Kč

2 992 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 1589 m²Prodej stavebního pozemku 1589 m²
Prodej stavebního pozemku 1589 m²
Prodej stavebního pozemku 1589 m²

Prodej stavebního pozemku 1589 m²

Moravany, okres Pardubice

3 495 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej stavebního pozemku 1385 m²Prodej stavebního pozemku 1385 m²
Prodej stavebního pozemku 1385 m²
Prodej stavebního pozemku 1385 m²

Prodej stavebního pozemku 1385 m²

Komenského, Letohrad

3 878 000 Kč

3 490 000 Kč

2 520 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vilímek
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Tomáš Vilímek

Tomáš Vilímek

Realitní kancelář: Prime Living
1...333435...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 267 nemovitostí