Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 505 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 108 m²Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²

Prodej bytu 4+1 108 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 722 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 265 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Mahlerova 1956/3, Jihlava

4 245 000 Kč

4 025 000 Kč

82 143 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Dláždění 290, Žirovnice

3 650 000 Kč

3 250 000 Kč

27 778 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 863 m²Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²

Prodej stavebního pozemku 863 m²

Vlastějovice, okres Kutná Hora

4 490 000 Kč

5 203 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2393 m²Prodej stavebního pozemku 2393 m²
Prodej stavebního pozemku 2393 m²
Prodej stavebního pozemku 2393 m²

Prodej stavebního pozemku 2393 m²

Pěnčín, okres Liberec

3 900 000 Kč

1 630 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 72 m²Prodej bytu 4+kk 72 m²
Prodej bytu 4+kk 72 m²
Prodej bytu 4+kk 72 m²

Prodej bytu 4+kk 72 m²

Lipník 457, Lipník

3 200 000 Kč

44 444 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Libišany, okres Pardubice

3 890 000 Kč

4 048 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

SNP, Zlín

4 190 000 Kč

83 800 Kč/m2

1...424344...151

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 265 nemovitostí