Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 504 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 123 m², pozemek 1482 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1482 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1482 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1482 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1482 m²

Skopytce 42, Skopytce

3 190 000 Kč

25 935 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 266 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²

Vrchlického 643, Přelouč

4 690 000 Kč

42 636 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 760 m²Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²

Prodej stavebního pozemku 760 m²

Vojtěšská, Neratovice

4 790 000 Kč

6 303 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vančurova, Nový Jičín

3 090 000 Kč

61 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1517 m²Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Běštín, okres Beroun

3 798 000 Kč

2 504 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1859 m²Prodej stavebního pozemku 1859 m²
Prodej stavebního pozemku 1859 m²
Prodej stavebního pozemku 1859 m²

Prodej stavebního pozemku 1859 m²

Běštín, okres Beroun

3 998 000 Kč

2 151 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1553 m²Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Běštín, okres Beroun

3 988 000 Kč

2 568 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51.8 m²Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Alešova, Jižní Předměstí, Plzeň

4 350 000 Kč

83 977 Kč/m2

Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²

Radeč 28, Žandov

3 900 000 Kč

130 000 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Skuhrov nad Bělou 41, Skuhrov nad Bělou

4 390 000 Kč

47 717 Kč/m2

1...434445...151

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 266 nemovitostí