Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

3 524 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

náměstí U lípy svobody 10/4, Praha - Dubeč

5 495 000 Kč

144 605 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 17 921 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²
Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²
Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²

Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²

Olbramovice Ves 258, Olbramovice

15 980 000 Kč

12 980 000 Kč

57 434 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

63 492 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 81 m²Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²

Prodej bytu 1+kk 81 m²

Pelušková, Kyje, Praha

7 790 000 Kč

6 950 000 Kč

85 802 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet

Populární

Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²

Slovanská 150, Ústí nad Labem - Skorotice

5 850 000 Kč

60 938 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Holečkova, České Budějovice

6 200 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

91 013 Kč/m2

Populární

Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²

K dálnici 116, Panenské Břežany

19 900 000 Kč

15 900 000 Kč

78 713 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Populární

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Brodek u Prostějova, okres Prostějov

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
1...8910...353

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 17 921 nemovitostí