Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 316 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Pod Nivami, Zlín

11 799 000 Kč

126 871 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 522 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²

Stejskalova, Brno

14 000 000 Kč

87 500 Kč/m2

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

U lesa 487, Jesenice - Horní Jirčany

20 990 000 Kč

17 000 000 Kč

58 020 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 490 000 Kč

157 222 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Borkovany 287, Borkovany

7 799 000 Kč

65 538 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Poniklá 134, Poniklá

9 980 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Vrchlického, Praha

7 100 000 Kč

147 917 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²

Hájek, okres Karlovy Vary

14 900 000 Kč

65 351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 559 m²Prodej stavebního pozemku 559 m²
Prodej stavebního pozemku 559 m²
Prodej stavebního pozemku 559 m²

Prodej stavebního pozemku 559 m²

Libeň

18 990 000 Kč

33 971 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Nikoly Tesly, Praha

9 959 000 Kč

155 609 Kč/m2

1...161718...232

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 522 nemovitostí