Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 321 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²

Bělá pod Pradědem, okres Jeseník

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 532 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Na staré 97, Praha - Lahovice

13 800 000 Kč

102 985 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Brno, okres Brno-město

9 450 000 Kč

8 966 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Havlíčkovo náměstí 112/4, Praha 3 - Žižkov

8 499 000 Kč

197 651 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²

Hvozdnice 52, Hvozdnice

10 490 000 Kč

71 849 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Polní 2364/29, Opava - Předměstí

7 890 000 Kč

42 419 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Biskupská, Ostrava

12 696 544 Kč

139 216 Kč/m2

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Polní 1261, Buštěhrad

10 393 000 Kč

109 400 Kč/m2

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Slunečný vrch 1551, Vrchlabí

24 480 000 Kč

22 490 000 Kč

75 217 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

K Dražejovu, Strakonice

8 295 000 Kč

99 940 Kč/m2

1...171819...233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 532 nemovitostí