Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 322 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Dienzenhoferovy sady 1102/1, Praha 5 - Smíchov

7 900 000 Kč

91 860 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 531 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Milevská 2094, Praha

24 000 000 Kč

480 000 Kč/m2

Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²

Witthanova, Včelná

11 477 700 Kč

10 977 700 Kč

54 889 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Vítkova 236/15, Praha 8 - Karlín

8 600 000 Kč

7 990 000 Kč

194 878 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Nad vodovodem 202/46, Praha 10 - Malešice

12 120 000 Kč

140 930 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

V zeleni 2222/8, Praha 3 - Žižkov

16 800 000 Kč

113 514 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

U Borských kasáren 2986/3, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

6 900 000 Kč

121 053 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Morušová, Šenov

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Kozmice 22, Kozmice

6 490 000 Kč

24 583 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej stavebního pozemku 17154 m²Prodej stavebního pozemku 17154 m²
Prodej stavebního pozemku 17154 m²
Prodej stavebního pozemku 17154 m²

Prodej stavebního pozemku 17154 m²

Jaroměř, okres Náchod

12 007 800 Kč

700 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
1...181920...233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 531 nemovitostí