Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 330 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 23268 m²Prodej stavebního pozemku 23268 m²
Prodej stavebního pozemku 23268 m²
Prodej stavebního pozemku 23268 m²

Prodej stavebního pozemku 23268 m²

Rádlo, okres Jablonec nad Nisou

8 958 180 Kč

385 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 528 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 5+1 113 m²Prodej bytu 5+1 113 m²
Prodej bytu 5+1 113 m²
Prodej bytu 5+1 113 m²

Prodej bytu 5+1 113 m²

Veleslavínova, Plzeň

7 990 000 Kč

7 499 000 Kč

66 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 1658 m²Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Hrobice, okres Pardubice

7 990 000 Kč

4 819 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 11456 m²Prodej stavebního pozemku 11456 m²
Prodej stavebního pozemku 11456 m²
Prodej stavebního pozemku 11456 m²

Prodej stavebního pozemku 11456 m²

Županovice, okres Příbram

19 900 000 Kč

1 737 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 4+kk 71 m²Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²

Prodej bytu 4+kk 71 m²

Lidická 347, Jeneč

8 990 000 Kč

8 690 000 Kč

122 394 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej stavebního pozemku 2313 m²Prodej stavebního pozemku 2313 m²
Prodej stavebního pozemku 2313 m²
Prodej stavebního pozemku 2313 m²

Prodej stavebního pozemku 2313 m²

Bedřichov, okres Jablonec nad Nisou

14 918 850 Kč

6 450 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej stavebního pozemku 7024 m²Prodej stavebního pozemku 7024 m²
Prodej stavebního pozemku 7024 m²
Prodej stavebního pozemku 7024 m²

Prodej stavebního pozemku 7024 m²

Štěnovice, okres Plzeň-jih

30 203 200 Kč

4 300 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Sudovice 7, Nový Knín

24 750 000 Kč

70 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
1...303132...233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 528 nemovitostí