Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 331 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Branická 903/155, Praha 4 - Braník

22 000 000 Kč

107 317 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 537 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Vrátkov, okres Kolín

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Armádní 895, Milovice - Mladá

7 300 000 Kč

6 999 000 Kč

99 986 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej stavebního pozemku 11624 m²Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Místek

10 990 000 Kč

9 500 000 Kč

817 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 7273 m²Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Březnice, okres Tábor

8 000 300 Kč

1 100 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Bečov, okres Most

9 990 000 Kč

34 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Dolní Dvůr, okres Trutnov

8 950 000 Kč

8 590 000 Kč

31 815 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 2831 m²Prodej stavebního pozemku 2831 m²
Prodej stavebního pozemku 2831 m²
Prodej stavebního pozemku 2831 m²

Prodej stavebního pozemku 2831 m²

Na Skále, Svojetice

12 490 000 Kč

4 412 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

15 860 000 Kč

15 490 000 Kč

88 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...313233...234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 537 nemovitostí