Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 333 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 10576 m²Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Katovice, okres Strakonice

10 470 240 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 542 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Nad propustí 108, Praha

15 990 000 Kč

20 606 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.4

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Na Hampuši, Střelná, Košťany

8 395 000 Kč

8 000 000 Kč

47 059 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 4+kk 118 m²Prodej bytu 4+kk 118 m²
Prodej bytu 4+kk 118 m²
Prodej bytu 4+kk 118 m²

Prodej bytu 4+kk 118 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

17 900 000 Kč

9 900 000 Kč

83 898 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Pod Léštím, Luhačovice

9 990 000 Kč

33 300 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Hnězdenská, Praha

9 999 000 Kč

9 099 000 Kč

109 627 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 999 000 Kč

7 217 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2131 m²Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Purkyňova, Liberec

23 440 000 Kč

11 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

1...424344...234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 542 nemovitostí