Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 332 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Zatloukalova, Luhačovice

12 890 000 Kč

151 647 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 577 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²

Friedova 662, Pelhřimov

12 990 000 Kč

52 591 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Školní 59, Nová Včelnice

6 980 000 Kč

43 354 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Révová 2222/3, Mělník

12 300 000 Kč

91 111 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

8 829 000 Kč

65 888 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Teplická, Duchcov

9 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Mánesova, Boskovice

6 500 000 Kč

6 300 000 Kč

76 829 Kč/m2

1...434445...234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 577 nemovitostí